O MNE

Som certifikovaný PCIC kouč (Life&Business Integrative ICF Coach), kariérny poradca pre 50+, aktívny HR manager a arteterapeut v permanentnom výcviku. Som aktívnou členkou International Coaching Federation ICF a Slovenskej Asociácie koučov SAKO. Spoluorganizujem bratislavský Regionálny klub koučov SAKO, som ambasádorkou osobného rozvoja a budovania sebaúcty pre aktívne líderky  a ako kouč a tréner spolupracujem s Inštitútom trvalého rozvoja 40+.

Pro bono viem pomôcť aj ako mentor a konzultant v oblasti HR a Charity pre inštitúcie pomáhajúce pri zamestnávaní ľudí so špeciálnymi potrebami.

Pracovala som na pozíciách od asistentky až po personálnu riaditeľku. Zodpovedala som hlavne za riadenie HR agendy, budovanie a rast oddelení, organizačné zmeny, nastavovanie HR systémov, internej komunikácie a rozvoja zamestnancov vo firmách tu na Slovensku aj v Českej republike.  
Mojimi zamestnávateľmi boli napríklad druhá najväčšia česko-holandská developerská spoločnosť EMC k.s., IT spoločnosť DELL Slovakia, YMS SK/CZ, alebo MPSVR SR, kde som zabezpečovala prípravu a vedenie ľudských zdrojov na vstupné vyjednávania s Európskou komisiou. V súčasnosti podnikám v oblasti koučingu a personálneho poradenstva.

Vlastné projekty: 

Som autorom viacerých projektov osobného rozvoja, v ktorých využívam koučing, napríklad: 
– HR on the Floor (Budovanie dôvery medzi HR a biznisom)

– BOTA (Juniorská talent akadémia),

– Ja si prácu nájdem (Príprava mladých dospelých v detských domovoch, ocenenie Pontis 2011),

– Mesiac hrdinov (podpora práce s komunitami, ocenenie Prezidentom SR 2016 Dobrovoľník roka),

– Peer coaching for DELL Slovakia Technical Support team, a ďalšie,

Koučing používam vo svojej praxi už od roku 1999. Kvalifikáciu profesionálneho  kouča som získala v roku 2012. V rokoch 2011-2015 som absolvovala

  • ročný certifikovaný výcvik Kľúčové kompetencie kouča podľa ICF a Integratívny koučing a
  • dvojročný psychologický výcvik Integratívna práca s motiváciou a zmenou s jednotlivcami, skupinami a pármi.

Každý rok si dopĺňam svoje vedomosti a zručnosti vzdelávacími školeniami pre koučov certifikovanými ICF a získavam nové kredity.

Nie som len kouč. Som tiež manželkou a šťastnou mamou dvoch dnes už „dospuláckych“ detí. Vo voľných chvíľach sa venujem kresbe a veľmi rada cestujem aspoň jeden mesiac v roku autom po európskych krajinách tam, kam ma oči zavedú. Milujem všetko živé, som vegetariánka a rozumiem mačkám. Som autorkou Prvého človečo mačacieho slovníka a manuálu Môj život s magorom.

Špecializovaný koučing a mentoring pre majiteľov Felis Catus

V čom vidím zmysel mojej práce?

Zmysel svojej práce vidím zakaždým, keď sa po koučingu lúčim a v očiach svojej klientky/klienta vidím opäť energiu a chuť manažovať si tému po svojom tak, ako to cíti a ako to v tej chvíli potrebuje mať.
Dagmar Polievková, kvalifikovaný CAT Kouč (Life&Business Integrative ICF Coach)

Témy na ktorých rada pracujem?

 Pre firmy: HR Poradenstvo, Organizačné zmeny, Work place counselling – psychológia v manažmente, facilitácia emócií a konfliktov v tímoch. Nízkonákladové rozvojové projekty pre talenty. Connected Workplace – práca z domu.

 Pre jednotlivcov: Motivácia a spracovanie zmeny, riešenie zmien v kariére 40+, budovanie sebadôvery a sebaúcty. Zamestnávanie rodičov po návrate z materskej a rodičovskej dovolenky. Životný štýl 50+.