ŽENSKÝ ELEMENT NA CESTÁCH

ŽENSKÝ ELEMENT NA CESTÁCH

Kedy sa človek najviac uvoľní? Keď je v novom prostredí, je ovplyvnený novými vnemami, novými situáciami, ktoré ho možno i konfrontujú so zabehnutými koľajami a procesmi z ktorých chce vystúpiť a preto hľadá. Osvedčilo sa mi koučovanie mimo domu, mimo Slovenska. Už niekoľko mojich klientov malo možnosť vyskúšať si so mnou koučing priamo v srdci Francúzska, v Paríži. 

Ako to prebieha?

Parížsky denník
Koučing s klientom v atmosfére mesta, ktoré je pestré kultúrou, ľuďmi, umením, farbami a zvukmi, vedenie rozhovorov na témy, ktoré klient potrebuje riešiť. Koučing vo Versailleských záhradách, Louvre či na Montmartre. Inšpiratívne prostredie s bulvármi aj čarovnými uličkami Paríža sú ako stvorené na rozhovory o kariére, živote a budúcnosti.

Ďalšie možnosti

Grécky týždeň

Koučing v európskej kolíske kultúry a civilizácie. Keramické dielne s pôvodnou receptúrou. Magické miesta, pomáhajú vrátiť sa ku koreňom a podstate našej budúcnosti. Toho, čo skutočne chceme v živote dosiahnuť. 

Írske leto

Dynamický koučing pre odvážnych, ktorí sa neboja pozrieť na svoj svet inak a vyskúšať si v divokom a krásnom Írsku nový prístup k sebe samému. Walk&Talk, kresba v pleneri, stretnutie s keltskou kultúrou a pre superodvážnych aj riadenie auta vľavo J

Ak vás niektorá z možností oslovila, kontaktujte ma: